פרופיל קבוצת דב סיני

קבוצת "דב סיני" מונה שתי חברות פרטיות, שמניותיהן מוחזקות באופן מלא על ידי מר דב סיני.

החברות בקבוצה הן: ד.ס.ש. ייעוץ ושירותים בע"מ ופנדה יועצים בע"מ.

החברות עוסקות במתן שירותים לגופים מוסדיים המנהלים קופות גמל וקרנות פנסיה.

 

ד.ס.ש. ייעוץ ושירותים בע"מ

החברה עוסקת במתן שירותים לקופות גמל לתגמולים ולפיצויים, לקרנות השתלמות, לקופות גמל מרכזיות לפיצויים, לקופות גמל אישיות (IRA), לקרנות פנסיה מקיפות ולקרנות פנסיה כלליות. החברה מעניקה את שירותיה באמצעות תוכנת "דוסי", פרי פיתוחה במשך שנים רבות, ובדרך כלל גם באמצעות צוות עובדיה אשר משולבים עם צוות העובדים של הגוף המקבל את השירותים. השירותים שמעניקה החברה כוללים בין היתר: תפעול מלא או חלקי חישוב זכויות העמיתים שערוך נכסים הנהלת חשבונות תפעול הלוואות (מכספי הקופות/קרנות) תגמול סוכנים, יועצים, אנשי שיווק ומפקחים ניהול מערך גבייה מעמיתים וממעסיקים בקרת פיגורי וחוסרי גבייה ועוד. ובסופו של דבר, הדגש הוא על "תפירת חליפה" אישית ללקוח.

 

 

פנדה יועצים בע"מ

החברה מרכזת לתוכה את שירותי הייעוץ, הליווי, ההכוונה והטיוב של בסיסי נתונים מנהלתיים ופיננסיים, הן באופן שוטף והן לקראת הסבות בין מערכות ומעבר בין גופים מנהלים. 
 

 

 

קבוצת "דב סיני"

הקבוצה מנוהלת על ידי מר אשר דורון באמצעות 3 חטיבות מרכזיות: שירותי תפעול, מערכות מידע, פיתוח עסקי ושיווק. הקבוצה מעסיקה למעלה מ- 100 עובדים, ביניהם, כלכלנים, רואי חשבון, מנתחי מערכות, מהנדסי תוכנה, מתכנתים, תומכי תוכנה, מנהלי חשבונות ואחרים, כולם באיכות אישית ומקצועית מהרמה הגבוהה ביותר. 

 

עמוד הבית         אודות         השירותים שלנו         יש לי שאלה         דרושים         צור קשר