הצוות המוביל

דב סיני

משנת 1977 ועד היום עיקר עיסוקו של מר דב סיני בהענקת שירותים לקופות גמל וקרנות פנסיה: ותיקות וחדשות. במהלך השנים עסק מר סיני במגוון הנושאים המטופלים ע"י קופות גמל, ניהול השקעות, חשבונאות, עמיתים ומחשוב. שנות הפעילות הרבות שלו בענף קופות הגמל יחד עם מערכות המחשב הייחודיות שפיתח לעניין זה מביאות לכך שקבוצת החברות שבבעלותו וצוות עובדיו, יכולים להעמיד לרשות מנהל הגוף המוסדי צוות ומערכת של מקצוענים שיעניקו לו את השירות הטוב ביותר. 
 

אשר דורון

מר אשר דורון משמש כמנכ"ל הקבוצה. למר דורון ניסיון רב בענף קופות הגמל ובין היתר שימש בתפקידים: סגן הממונה על שוק ההון ביטוח וחסכון במשרד האוצר, מנכ"ל קופות הגמל של מבטחים ומנכ"ל קופות הגמל והפנסיה של אלטשולר שחם. מר דורון בעל תואר ראשון בכלכלה וסטטיסטיקה ובעל תואר מוסמך בכלכלה ומנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

 

סבטלנה ויינשלבאום

גב' סבטלנה ויינשלבאום משמשת כמנהלת מחלקת פיתוח תוכנה בקבוצה. הצוות של גב' ויינשלבאום מונה: מהנדסי תוכנה, מתכנתים, מפתחים, בודקי תוכנה ומנתחי מערכות. גב' ויינשלבאום בעלת תואר ראשון בכלכלה וסטטיסטיקה בהצטיינות ועובדת בקבוצה החל משנת 2001.

 

אתי דדש

גב' אתי דדש משמשת כמנהלת תפעול בקבוצה והיא אחראית לפעילות השוטפת של 4 מהלקוחות הגדולים הן בצד שירותי התפעול והן בפרויקטים לטיוב נתונים. הצוות של גב' דדש כולל: כלכלנים, רואי חשבון, מנהלי חשבונות ופקידים. גב' דדש עובדת בקבוצה החל משנת 1999 ויש לה הכשרה של מנהלת חשבונות בכירה.

 

איילת קטיעי

גב' איילת קטיעי משמשת כמנהלת תפעול בקבוצה והיא אחראית לפעילות השוטפת של מספר לקוחות שביקשו לקבל את השירותים ממשרדנו. הצוות של גב' קטיעי מונה כ-15 עובדים. גב' קטיעי היא כיום העובדת הוותיקה ביותר ועובדת בקבוצה החל משנת 1997. לגב' קטיעי הכשרה בהנהלת חשבונות.

 

ענת טאוב

גב' ענת טאוב, רו"ח (MBA), משמשת כמנהלת מחלקת שירותי שערוך נכסים של קופות גמל המתופעלות על ידי בנק מזרחי טפחות. הבנק מעניק שירותי תפעול ל- 9 חברות מנהלות שבהן כ- 100 קופות גמל המנהלות נכסים בהיקף של כ- 75 מיליארדי ₪. המחלקה המונה כ-8 עובדים ומעניקה שירותי חשבות והנהלת חשבונות.

 

עמוד הבית         אודות         השירותים שלנו         יש לי שאלה         דרושים         צור קשר